W minioną niedzielę wspólnie dziękowaliśmy Bogu za dar życia i posługi ks. Krzysztofa Bąka, który obchodzi swoje 🎉🎉75. urodziny.🎉🎉 Niedzielna Eucharystia była najpiękniejszym wyrazem naszej jedności, wdzięczności i radości z obecności tak wyjątkowego Jubilata wśród nas.

Księże Krzysztofie, dziękujemy za każde z tych „niezwykłych miejsc”, które stworzyłeś z wiary i determinacji. Wiemy, że te lata to nie tylko radość sukcesów, ale przede wszystkim czas wyrzeczeń i ciężkiej pracy, dzięki którym Bóg mógł postawić na naszej drodze tak wielkie dzieła. Dziś możesz patrzeć, jak one kwitną, niosąc dobro potrzebującym.

Jako Rycerzowi Bożego Grobu życzymy Ci wytrwałości w krzewieniu wiary i sił do kolejnych wypraw do Ziemi Świętej. Niech bliskość z ludźmi daje Ci energię, a Twoja służba jako Bożogrobca przynosi Ci dumę i duchowe ukojenie.

Życzymy Ci ponadto: nieustającej opieki Bożej i zdrowia, byś mógł cieszyć się owocami swojej pracy, sił do dalszego pielgrzymowania i radosnych spotkań z bliskimi, niegasnącego uśmiechu i tej łagodności, którą na co dzień nas budujesz.

Niech każda chwila spędzona z nami będzie dla Ciebie źródłem czystej radości, a Boże błogosławieństwo towarzyszy Ci w każdym kroku!