W dniach 1-8 sierpnia br. byliśmy na rekolekcjach w Nierodzimiu. Tym razem pojechało nas więcej niż w zeszłym roku. Tegoroczny temat nosił tytuł „Wiara i kryzysy”. Plan dnia był dosyć napięty, czyli rano przed śniadaniem Adoracja i Msza Święta. Zawsze po śniadaniu były konferencje dotyczące drogi wiary Abrahama, następnie modlitwa i spotkania w grupach. Po obiedzie mieliśmy z reguły czas wolny. Wiele osób przychodziło wtedy do kaplicy, aby pobyć przy Panu Jezusie w Godzinie Miłosierdzia. Każdego dnia organizowany był przez uczestników Pogodny Wieczorek. W ostatni wieczór rekolekcyjny odbyła się Agapa – wyjątkowa wspólna kolacja kończąca ten cudowny nierodzimski czas.
Wyjeżdżaliśmy z przesłaniem, że, „kiedy Bóg coś obiecuje, zawsze słowa dotrzymuje!!!”.
Dziękujemy wszystkim, którzy się nami opiekowali fizycznie i duchowo!
Również dziękujemy tym, którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy tam być.
Dziękujemy z całego serca!!!

Aleksandra Maksimowicz

Oto kilka wypowiedzi uczestników rekolekcji:
Kasia: „Tegoroczne rekolekcje były dla mnie pięciogwiazdkowym hotelem dla duszy i ciała.”
Robert: „Cieszę się, że mogłem pojechać na te rekolekcje i odbudować moją wiarę na nowo.”
Karina: „Rekolekcje w Nierodzimiu były cudowne, bo dały mi wiele do myślenia. Adoracje pomogły mi zmienić życiowe decyzje, jestem silniejsza i pewna tego co dalej będę robić.”
Agata: „Kryzys spowodował, że tegoroczne rekolekcje przeżyłam całkiem inaczej jak w zeszłym roku. Najbardziej pomagały mi Adoracje wieczorne i Koronka do Miłosierdzia Bożego.”