Korzystając z zaproszenia organizatorów, w sobotę 25 października 2017r grupa naszych podopiecznych wyjechała na mecz charytatywny do Tarnowskich Gór. Dzięki Panu Adrianowi Chabiorowi  związanemu z klubem TS Gwarek mogliśmy dowiedzieć się jak wyglądają przygotowania piłkarzy do meczu, zobaczyć szatnię zawodników. Stroje i miejsce zrobiły na nas wielkie wrażenie.

        Jak już wcześniej zostało wspomniane, przyjechaliśmy na mecz. I tu znowu organizatorzy stanęli na wysokości zadania, zapewniając nam najlepsze miejsca tzn. VIP. Po mimo wiatru i deszczu mogliśmy z klubowego balkonu kibicować drużynie TS Gwarek.

        Emocji i wrażeń było tyle, że na długo zapiszą się w naszej pamięci.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania na ręce Pana Adriana Chabiora za zorganizowanie zbiórki charytatywnej na rzecz osób niepełnosprawnych w trakcie meczu Gwarek Tarnowskie Góry – KS Polkowice w dn. 28.10.2017r. Łączna suma zebranych środków to 1526.38zł i 2 euro. Na aukcję wystawiona została także koszulka piłkarska z podpisem Łukasza Piszczka, która osiągnęła stawkę 980 zł. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla mieszkańców Ośrodka.

 

Serdecznie dziękujemy

Dyrekcja, pracownicy i mieszkańcy Ośrodka