Dnia 13.03.2014 roku w czwartkowe popołudnie odbył się pierwszy Ośrodkowy Turniej FIFA14 na konsoli XBOX 360.W pięknej scenerii naszej sali bankietowej przy Ośrodku dla Osób Niepełnosprawnych „Miłosierdzie Boże” zebrało się 19stu zawodników, rywalizujących między sobą na trzech stanowiskach.

W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce w turnieju zdobył nasz mieszkaniec Adrian Mościński po wyrównanej rywalizacji pokonując rywali w drodze do końcowego sukcesu. Drugie miejsce: pracownik naszego Ośrodka Tomasz Pyzik, na najniższym stopniu podium uplasował się Krzysztof Bieniek również pracownik Ośrodka.

Rywalizacja odbyła się również w klasyfikacji mieszkańców Ośrodka, która zakończyła się następująco: Wspomniany wcześniej Adrian Mościński zdobył tytuł mistrzowski. Za Adrianem uplasował się Jakub Gęs, który wyróżniał się mistrzowskim strzelaniem bramek zdobywając tytuł KRÓLA STRZELCÓW. Na trzecim miejscu rywalizacje mieszkańców zakończył Zbigniew Falkowski.

Zakończenie turnieju upamiętniło wręczenie pamiątkowych pucharów, dyplomów oraz wyróżnień.

Dziękujemy bardzo wszystkim tym, którzy wzięli udział w I turnieju FIFA14 na konsoli XBOX 360 organizowanym w Ośrodku dla Osób Niepełnosprawnych „Miłosierdzie Boże”, oraz tym, którzy przyczynili się do zrealizowania inicjatywy organizacji tegoż turnieju.

Organizatorami turnieju byli pracownicy „Aktywnej Rehabilitacji”