Dla wszystkich Mieszkańców, którzy tę wyjątkową noc spędzali w Ośrodku została zorganizowana zabawa sylwestrowa. Imprezę poprzedziło staranne przygotowanie kawiarni, sprawdzenie sprzętu grającego oraz rozłożenie napoi i przekąsek. Pierwsi imprezowicze zjawili się na miejscu krótko po godzinie 19. O dobrze dobrane rytmy muzyczne zadbało dwoje Mieszkańców Naszego Domu: Sylwia i Adrian, za co jesteśmy Im bardzo wdzięczni. Oprócz tradycyjnych tańców czas do rozpoczęcia nowego roku urozmaicały liczne konkursy i zabawy. Grono bawiących zasilili wolontariusze, a także pracownicy Ośrodka między innymi ksiądz Wojtek, który zainicjował tradycyjny pociąg, wciągając w wir zabawy prawie wszystkich uczestników.

Krótko przed północą chętni udali się przed Dom, aby podziwiać profesjonalny pokaz sztucznych ogni zorganizowany przez pobliską restaurację. Po powrocie wszystkich na salę bankietową zorganizowano uroczysty toast noworoczny, były życzenia, postanowienia noworoczne, a potem dalsza zabawa. Najwytrwalsi opuścili salę krótko po godzinie drugiej.

Nasi Mieszkańcy po raz kolejny udowodnili, że potrafią się świetnie bawić i nie potrzebują do tego alkoholu oraz innych używek, z czego My, pracownicy jesteśmy niezwykle dumni.

Wszystkie Osoby, które chciały przeżyć tę wyjątkową noc w sposób bardziej duchowy, ksiądz Wojtek zaprosił do Kaplicy na Modlitwę Noworoczną w intencji lepszego przeżycia nadchodzącego 2012 roku.

autor tekstu: Adam Pyka