Boney M, Shakira, Jennifer Lopez to tylko nieliczni goście balu karnawałowego, który został zorganizowany przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej, Świetlicy Terapeutycznej i Zakładu Aktywności Zawodowej. Impreza miała miejsce 20 lutego 2012 r. w naszym Ośrodku.

Każda impreza ma swego prowadzącego – naszym niezastąpionym
i charyzmatycznym wodzirejem był DJ Jędrek. To za jego sprawą wszyscy bawili się znakomicie przy akompaniamencie najbardziej popularnych przebojów muzyki rozrywkowej. Wiele osób dokonywało istnych szaleństw na parkiecie, a niektórzy zaprezentowali prawdziwe talenty taneczne.

Ponadto wszyscy uczestnicy balu starali się oczarować swym blaskiem, wyeksponować kostiumy, w których wykonanie włożyli wiele pracy i starań. Impreza towarzyszyły liczne zabawy, śpiewy i huczne tańce. Jak na prawdziwy bal przystało, najbardziej oczekiwanym momentem były występy wspomnianych gości balu: Shakiry, Jennifer Lopez, Ewy Farny, lidera zespołu Boney M 🙂

Tak niezwykła atmosfera, porywająca do tańca muzyka i wzbudzająca wiele emocji  zabawa pozostanie dla nas niewątpliwie niezapomnianym wspomnieniem.

autor tekstu: Ewelina Pyzik