Na przełomie listopada i grudnia grupa mieszkańców naszego Ośrodka oraz uczestników WTZ i ZAZ wraz z opiekunami wybrała się w trzyetapową podróż śladami św. Jana Pawła II do Łagiewnik, Krakowa i Zakopanego. Odwiedziliśmy Muzeum – Sanktuarium św. Jana Pawła II, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego oraz w Kaplicę Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Następnie udaliśmy się do Krakowa, gdzie z przewodnikiem Panem Wojtkiem na nowo poznawaliśmy Stare Miasto i Katedrę Wawelską.
        W Zakopanem skorzystaliśmy z możliwości wjazdu wagonikiem na Gubałówkę, skąd podziwialiśmy panoramę Tatr. Spacer i zakupy na Krupówkach były obowiązkowym punktem programu, a w ciepłych basenach w Termach Chochołowskich wygrzaliśmy stare, zmarznięte kości 😜😅
Wieczorem bawiliśmy się na góralskiej imprezie, a nazajutrz stanęliśmy pod skocznią Wielka Krokiew w Zakopanem. Natomiast w niedzielę uczestniczyliśmy we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach.
Mimo śniegowej aury jaka nas zastała wszyscy uczestnicy wyjazdu pokazali, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i radzimy sobie w każdych warunkach pogodowych 😊. Serdeczne podziękowania kierujemy do biura podróży Santo Camino za organizację wyjazdu.