27 kwietnia 2011r. na Warsztatach Terapii Zajęciowej gościli artyści Teatru „Wiśniowego” z Krakowa z przedstawieniem „Awans”.
Para sympatycznych aktorów bawiła nas przez godzinę. „Awans” to sztuka ukazująca nam poszukiwanie pracy przez nieudolnego, niedouczonego robotnika, chłopa. Władek Cienias to biedny chłop, który po kilku nieudanych próbach pracy na roli i budowie szuka pomocy w urzędzie pracy. Tu spotyka znajomą ze szkoły podstawowej, która próbuje mu pomóc. Jednak z toku rozmowy wynika, że Cienias to nie tylko nieuk, ale także leń do roboty. Wówczas koleżanka wpada na genialny pomysł iż chłop najlepiej nadaje się na posła. Nic nie robiąc będzie miał dużo pieniędzy, a ona sama jako jego menedżerka osiągnie spore korzyści finansowe.  
Z akcji przedstawienia wynika, że niezaradny chłop i na te stanowisko się nie nadaje. Jego porywczość i głupota są powodem porażki. Jednak menedżerka się nie poddaje i proponuje mu stanowisko prezydenta. Sztuka jest pełna groteski i humoru. Zaś sama kampania wyborcza, w którą zaangażowani byli uczestnicy WTZ jest prowadzona z pełną pompą. Zaś hasło wyborcze głównego bohatera sztuki „Chleb, masło i kiełbasa głosuj na Włodka Cieniasa” wzbudza ogólny śmiech. Poszczególne sceny przeplatają skoczne, łatwo wpadające w ucho melodie, dlatego w śpiew włączają się wszyscy widzowie. Na zakończenie przedstawienia gromkimi brawami podziękowaliśmy aktorom za wspaniały występ życząc im wszystkiego najlepszego.

Uczestniczka WTZ
Maria Brol