5 listopada 2011 roku w Bojszowach odbył się V Turniej Piłki Halowej Środowiskowych Domów Samopomocy organizowany przez Ośrodek Św. Faustyna w Tychach.
Na turnieju tradycyjnie nie mogło zabraknąć drużyny ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Łaziskach Górnych działającego w ramach Ośrodka Dla Osób Niepełnosprawnych w Borowej Wsi w skład, której weszli Grzegorz Koś, Marek Barchański, Marcin Żemła, Marek Kiel, Jacek Łysakowski, Grzegorz Kiciak i Krzysztof Lach.
Tegoroczne zawody odbywały się na bardzo wysokim poziomie sportowym, a piłkarska rywalizacja odbywała się miedzy zespołami ŚDS –ów z Gliwic, Oświęcimia, Rudy Śląskiej Halemby, Łazisk i Tychów oczywiście w roli gospodarzy.
Nasza drużyna, z czego bardzo się cieszymy nieoczekiwanie w tej edycji rozgrywek zajęła II miejsce ulegając tylko drużynie z Oświęcimia 2:3, następnie uplasowały się drużyny z Tychów – 3miejsce, Halemby – 4miejsce i zespół z Gliwic miejsce 5.
Podkreślić także warto, iż Pan Piotr Pająk został najlepszym bramkarzem turnieju to wyróżnienie otrzymał już po raz drugi w historii tych rozgrywek.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za wspaniałą imprezę, miłą i sportową atmosferę ostrząc sobie jednocześnie apetyty na mistrzostwo w następnych rozgrywkach.