Dnia 19 marca 2015 roku w kręgielni w Łaziskach Górnych przy ulicy Pstrowskiego rozegrane zostały już VII Drużynowe Zawody Kręglarskie Środowiskowych Domów Samopomocy, których to organizatorem był ŚDS
w Łaziskach Górnych. W tej edycji zawodów wystąpiły drużyny ze środowiskowych domów z Tychów, Oświęcimia, Rudy Śląskiej i Łazisk Górnych ponadto gościliśmy drużyny WTZ z Borowej Wsi, ZAZ z Borowej Wsi, ZS z Mikołowa i DPS z Orzesza.
Jak co roku imprezie towarzyszyła atmosfera sportowej rywalizacji.
Zawody uświetnili swoja obecnością patroni honorowi i sponsorzy w osobach Starosty Mikołowskiego Pana Henryka Jaroszka, Dyrektora Ośrodka Dla Osób Niepełnosprawnych w Borowej Wsi Pana Dariusza Latosa, Panów Bernarda Bugla i Krzysztofa Janika Dyrektorów KWK Bolesław Śmiały, Z-cy Burmistrza Jana Ratki oraz kierownictwo z zaprzyjaźnionych domów i placówek.
Uczestnicy zawodów jak to było w poprzednich edycjach mieli możliwość skorzystania ze słodkiego poczęstunku oraz gorącego posiłku, a po podliczeniu wyników wszyscy uczestnicy uhonorowani zostali dyplomami, a wszystkie drużyny oraz 3 najlepszych zawodników uhonorowano pięknymi pucharami, dyplomami, pamiątkami górniczymi oraz nagrodami indywidualnymi w postaci małego sprzętu agd.
Mimo tego, iż przed zawodami nie było oczywistych faworytów zawody drużynowo wygrał Środowiskowy dom
z Łazisk Górnych.
Nad porządkiem zawodów czuwał zespół sędziowski pod przewodnictwem sędziego głównego Pana Czesława Synowca.

Klasyfikacja drużynowa i indywidualna zawodów:

Drużynowo:

I. ŚDS ŁAZISKA GÓRNE 268 pkt.
II. DPS ORZESZE 217 pkt.
III. ŚDS RUDA ŚLĄSKA 215 pkt.
IV. ŚDS OŚWIĘCIM 214 pkt
V. WTZ BOROWA WIEŚ 207 pkt
VI. ZAZ BOROWA WIEŚ 204 pkt
VII. EQSEQUO ZS NR 3 MIKOŁÓW 189 pkt
ŚDS TYCHY 189 pkt.

Indywidualnie:

I. Damian Zając ŚDS TYCHY
II. Bożena Ryfa ŁAZISKA GÓRNE
III. Bogdan Jakubczyk DPS ORZESZE
IV. Dawid Kurasz ZS nr3 MIKOŁÓW