Jedni niedowierzali. Inni pytali – po co, skoro „modelki” to już historia? Nam życie trochę się pozmieniało, … A jednak, udało się… – MODELKI ZNÓW RAZEM

Minęło prawie pięć lat od pierwszego pokazu w Warszawie, więc kiedy pojawiła się możliwość zrobienia kolejnego pokazu mimo wielu przeciwności nie wahałyśmy się długo. Nasz pokaz był częścią Finałowej Gali „Lodołamacze 2011”, która odbyła się 27 września w Zamku Królewskim w Warszawie.

Galę poprowadził Jarosław Kuźniar, z recitalem wystąpili Michał Bajor i Budka Suflera Artystycznym akcentem była także recytacja wiersza przez Ambasadora Konkursu Zbigniewa Zamachowskiego. Wystąpił również  Filip Moniuszko uczestnik programuTHE VOICE OF POLAND”.

Występ Filipa był jednocześnie tłem muzycznym dla naszego pokazu.  Mimo nerwów i tremy było cudownie. Pełna sala, brawa, owacje na stojąco.

Wydawać by się mogło, że taki pokaz to tylko „chwilka” na scenie i już, ale to nie prawda. Prócz organizacji, kreacji i przymiarek potrzebni są jeszcze ludzie bez których „nasza moda” by nie istniała.

Dziękuję w imieniu nas wszystkich Ewie i Piotrowi Krajewskim życzliwość i za zaprojektowanie pięknych sukien, za dopełnienie naszych stylizacji kapeluszami. Szczególne podziękowania nalezą się Pani Halinie i Agacie ze studia fryzur na Halembie za to, że nigdy nie mówią „nie”, za to, że zawsze z nami są. To one, tym razem i przy poprzednich pokazach zadbały o makijaż i fryzury. Dziękujemy też Karolinie za podróż, cierpliwość w Warszawskich korkach, i „marsz” po jedzonko.

Dziękuję wszystkim tym którzy w mniejszym lub większym stopniu pomogli nam zorganizować ten występ.

Nie dostałyśmy pucharów, medali, nagród, ale wszystkie zgodnie twierdzimy, że warto… zrobić coś fajnego, poczuć się piękne, być razem i świetnie się „bawić”.

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko powiedzieć dziękuję dziewczyny i … do następnego razu

autor tekstu:     Beata Nartowska